Про нас

Коротко про діяльність нашої компанії.

Працюй, подорожуй, відпочивай, насолоджуйся, живи на повну


Проект Європан

Проект ЄвроПаН - це поєднання в собі 2 ох напрямків - робота за кордоном та туризм, які базуються на 5 ти основних лозунгах : працюй, подорожуй, відпочивай, насолоджуйся, живи на повну.

Cаме ці 5-ть лозунгів молоді і амбіційні працівники проекту ЄвроПаН допомагають втілити в життя кожному українцю, який до нас звертається.

На даний час в нас потужно розвивається напрямок робота за кордоном, ми вже надали послуги з оформлення віз та працевлаштування понад 500 людям . Головним досягненням є те, що серед них жодного незадоволеного клієнта.

Ми надаємо послуги по оформленню віз та працевлештуванню до 4 - ох країн - Польща, Болгарія, Чехія та Німеччина. наші партнери - це ТОП-агенства тимчасової зайнятості іноземців у цих країнах.

Наша команда


Юрій Осійчук
HR -менеджер

Понад 4 роки працюю в сфері працевлаштування українців за кордоном . за моїми плечима близько 1000 працевлаштованих людей різної спеціалізації і рівнем доходу. Головне кредо моєї роботи - найкращий показник якісної роботи - задоволений клієнт !

Оксана Жарко
HR -менеджер

В свій час я сама пройшла шлях від заробітчанина до менеджера по підбору персоналу , працюючи за кордоном близько 2 -ох років . тому на власному прикладі і досвіді можу не на словах , а на ділі допомогти вам підібрати вакансію ,яка максимально підійде під ваші критерії. Звертайтеся - буду рада допомогти вам у всіх питаннях !

Бажаєш працювати в Європі легально?